Strategiczny Partner Organizacyjny

Modern Expo Group to międzynarodowy holding, wiodący producent i dostawca kompleksowego wyposażenia dla sektora retail. Od blisko 25 lat Modern-Expo konsekwentnie buduje pozycję lidera, dostarczając produkty do 60 krajów świata. Firma zatrudnia ponad 3 tysiące specjalistów, a jej oddziały są zlokalizowane w Lublinie, Łucku, Londynie, Moskwie, Berlinie, Paryżu, Amsterdamie oraz Dubaju. Zakłady produkcyjne firmy znajdują się w Łucku i Dniepropietrowsku (Ukraina) oraz w Witebsku (Białoruś). Ich łączna powierzchnia wynosi ponad 112 000 m2. Kolejna czwarta fabryka powstała w strefie ekonomicznej w Lublinie.

Oferta Modern-Expo Group obejmuje zarówno klasyczne wyposażenie dla handlu detalicznego, m.in.: regały sklepowe, regały wysokiego składowania, boksy kasowe, rozwiązania dla magazynów, wyposażenie ze stali nierdzewnej, jak i innowacyjne, oparte na zastosowaniu inteligentnych rozwiązań – terminale dotykowe, terminale paczkowe z funkcją chłodzenia Fresh Box, samoskanujące boksy kasowe, drukarki etykiet, wyposażenie chłodnicze oraz smart wózki sklepowe.

Partner Wspierający

Od samego początku swojego istnienia firma Kärcher charakteryzuje się pomysłowością i innowacyjnym myśleniem. Firma została założona w 1935 roku przez wynalazcę Alfreda Kärcher, który rozpoczął produkcję i sprzedaż produktów opartych o własne, pionierskie pomysły. Szeroka gama urządzeń naszej marki pozwoli na dobranie odpowiedniego rozwiązania dla różnorodnych wymagań klientów, również dla branży logistycznej.

Firma Kärcher oferuje bogaty wybór rozwiązań. Między innymi zwrotne i kompaktowe maszyny takie jak szorowarki i zamiatarki. Maszyny te są niezawodne i mają bardzo szerokie spektrum zastosowań. Warto poznać ich zalety, by profesjonalnie dbać o czystość i porządek w magazynach. Wszystkich zainteresowanych Państwa zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu: www.karcher.pl

Partner Wspierający

NOVITUS to lider w produkcji urządzeń fiskalnych na polskim rynku, a jednocześnie marka zintegrowanych rozwiązań wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu, odnosząca sukcesy na rynkach zagranicznych niemal wszystkich kontynentów. Właścicielem marki NOVITUS jest firma COMP SA notowana na GPW. Firma COMP jest spółką technologiczną specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dla rynku handlu i usług. Mając ponad 25 lat doświadczeń COMP SA jest obecnie jednym z największych integratorów rozwiązań informatycznych na polskim rynku, z powodzeniem łącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania.

Oferta NOVITUS zawiera szeroką gamę drukarek i kas fiskalnych, czytników i drukarek kodów kreskowych, terminali POS, terminali danych, wag elektronicznych, urządzeń metrycznych oraz oprogramowania. Ponad 920 tysięcy urządzeń fiskalnych sprzedanych w Polsce posiada logo NOVITUS. Urządzenia NOVITUS oraz integrowane z nimi rozwiązania systemowe funkcjonują w tysiącach placówek handlowych i usługowych, sieciach sklepów detalicznych i hurtowni, centrach logistycznych, sieciach aptek i stacji paliw, hotelach i restauracjach. Produkty i usługi NOVITUS skierowane są zarówno dla dużych odbiorców korporacyjnych i sieciowych, jak i dla mniejszych firm oraz samodzielnych przedsiębiorców. Firma oferuje także zaawansowane wsparcie techniczne oraz serwisowe poprzez rozwiniętą sieć ponad 1.000 autoryzowanych partnerów handlowo-serwisowych.

Partner Wspierający

W ofercie Insertu każdy przedsiębiorca znajdzie system odpowiadający jego potrzebom. Tworząc swoje programy, producent od samego początku wsłuchiwał się w potrzeby firm małych i średnich, umożliwiając im codzienną działalność i rynkową ekspansję. Dzięki takiemu podejściu udało mu się sprzedać już blisko 750 tys. licencji, a z jego aplikacji skorzystało ponad 430 tys. rodzimych przedsiębiorców, którzy zainstalowali je na kilku milionach komputerów. Systemy z logiem producenta wspierają w codziennej pracy około 800 tys. osób i wystawiają ponad milion faktur dziennie.

InsERT, dziś największy pod względem liczby sprzedanych licencji producent oprogramowania dla MŚP w Polsce, powstał w 1992 roku. Wśród jego produktów znajdują się m.in. systemy do obsługi sprzedaży, księgowości, kadr i płac, ułatwiające prowadzenie e-sklepu czy fakturowanie online, a także kompleksowy system Navireo ERP. Firma zatrudnia obecnie ponad 250 pracowników, a jej najbardziej popularne systemy to: Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo, Gratyfikant nexo, Gestor nexo, systemy linii InsERT GT.

Partner Wspierający

PEKAES Group – kompleksowy operator logistyczny. PEKAES ma jedną z najskuteczniejszych sieci krajowych terminali dystrybucyjnych, sieć kontenerów kolejowych i terminali przeładunkowych w Polsce oraz sieć kilku zagranicznych partnerów we wszystkich kluczowych krajach europejskich.

PEKAES inwestuje w najnowocześniejsze rozwiązania IT i stale usprawnia operacje logistyczne, zapewniając w ten sposób najwyższą jakość świadczonych usług.

Partner Merytoryczny

TERRITORY INFLUENCE to największa w Europie firma zajmującą się Influencer Marketingiem. Mamy ponad 4 miliony zarejestrowanych Influencerów w 14 krajach. Jako jedyni oferujemy kampanie z wszystkimi kategoriami Influencerów – od Everyday, Micro, przez Category po Gwiazdy.

Połączenie trnd i InCircles w TERRITORY INFLUENCE pozwala szybko i efektywnie tworzyć indywidualne rozwiązania dla naszych klientów. Prowadzimy kampanie i doradzamy. Lubimy niestandardowe działania. Stawiamy na wiarygodność.

Partner Merytoryczny

Jako wiodąca globalna organizacja świadczy profesjonalne usługi doradcze.

Celem PwC jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

PwC to sieć firm działającą w 158 krajach. Zatrudnia ponad 250 tys. osób, które dostarczają klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

W Polsce PwC posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. PwC w Polsce zatrudnia ponad 4700 osób.

Partner Merytoryczny