Strategiczny Partner Organizacyjny

Modern Expo Group to międzynarodowy holding, wiodący producent i dostawca kompleksowego wyposażenia dla sektora retail. Od blisko 25 lat Modern-Expo konsekwentnie buduje pozycję lidera, dostarczając produkty do 60 krajów świata. Firma zatrudnia ponad 3 tysiące specjalistów, a jej oddziały są zlokalizowane w Lublinie, Łucku, Londynie, Moskwie, Berlinie, Paryżu, Amsterdamie oraz Dubaju. Zakłady produkcyjne firmy znajdują się w Łucku i Dniepropietrowsku (Ukraina) oraz w Witebsku (Białoruś). Ich łączna powierzchnia wynosi ponad 112 000 m2. Kolejna czwarta fabryka powstała w strefie ekonomicznej w Lublinie.

Oferta Modern-Expo Group obejmuje zarówno klasyczne wyposażenie dla handlu detalicznego, m.in.: regały sklepowe, regały wysokiego składowania, boksy kasowe, rozwiązania dla magazynów, wyposażenie ze stali nierdzewnej, jak i innowacyjne, oparte na zastosowaniu inteligentnych rozwiązań – terminale dotykowe, terminale paczkowe z funkcją chłodzenia Fresh Box, samoskanujące boksy kasowe, drukarki etykiet, wyposażenie chłodnicze oraz smart wózki sklepowe.

Partner Merytoryczny

Jako wiodąca globalna organizacja świadczy profesjonalne usługi doradcze.

Celem PwC jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

PwC to sieć firm działającą w 158 krajach. Zatrudnia ponad 250 tys. osób, które dostarczają klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

W Polsce PwC posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. PwC w Polsce zatrudnia ponad 4700 osób.

Partner Merytoryczny

TERRITORY INFLUENCE to największa w Europie firma zajmującą się Influencer Marketingiem. Mamy ponad 4 miliony zarejestrowanych Influencerów w 14 krajach. Jako jedyni oferujemy kampanie z wszystkimi kategoriami Influencerów – od Everyday, Micro, przez Category po Gwiazdy.

Połączenie trnd i InCircles w TERRITORY INFLUENCE pozwala szybko i efektywnie tworzyć indywidualne rozwiązania dla naszych klientów. Prowadzimy kampanie i doradzamy. Lubimy niestandardowe działania. Stawiamy na wiarygodność.

Partner Wspierający

Od samego początku swojego istnienia firma Kärcher charakteryzuje się pomysłowością i innowacyjnym myśleniem. Firma została założona w 1935 roku przez wynalazcę Alfreda Kärcher, który rozpoczął produkcję i sprzedaż produktów opartych o własne, pionierskie pomysły. Szeroka gama urządzeń naszej marki pozwoli na dobranie odpowiedniego rozwiązania dla różnorodnych wymagań klientów, również dla branży logistycznej.

Firma Kärcher oferuje bogaty wybór rozwiązań. Między innymi zwrotne i kompaktowe maszyny takie jak szorowarki i zamiatarki. Maszyny te są niezawodne i mają bardzo szerokie spektrum zastosowań. Warto poznać ich zalety, by profesjonalnie dbać o czystość i porządek w magazynach. Wszystkich zainteresowanych Państwa zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu: www.karcher.pl

Partner Wspierający

NOVITUS to lider w produkcji urządzeń fiskalnych na polskim rynku, a jednocześnie marka zintegrowanych rozwiązań wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu, odnosząca sukcesy na rynkach zagranicznych niemal wszystkich kontynentów. Właścicielem marki NOVITUS jest firma COMP SA notowana na GPW. Firma COMP jest spółką technologiczną specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dla rynku handlu i usług. Mając ponad 25 lat doświadczeń COMP SA jest obecnie jednym z największych integratorów rozwiązań informatycznych na polskim rynku, z powodzeniem łącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania.

Oferta NOVITUS zawiera szeroką gamę drukarek i kas fiskalnych, czytników i drukarek kodów kreskowych, terminali POS, terminali danych, wag elektronicznych, urządzeń metrycznych oraz oprogramowania. Ponad 920 tysięcy urządzeń fiskalnych sprzedanych w Polsce posiada logo NOVITUS. Urządzenia NOVITUS oraz integrowane z nimi rozwiązania systemowe funkcjonują w tysiącach placówek handlowych i usługowych, sieciach sklepów detalicznych i hurtowni, centrach logistycznych, sieciach aptek i stacji paliw, hotelach i restauracjach. Produkty i usługi NOVITUS skierowane są zarówno dla dużych odbiorców korporacyjnych i sieciowych, jak i dla mniejszych firm oraz samodzielnych przedsiębiorców. Firma oferuje także zaawansowane wsparcie techniczne oraz serwisowe poprzez rozwiniętą sieć ponad 1.000 autoryzowanych partnerów handlowo-serwisowych.